Hizmetlerimiz

Balat Medya dijital tüm ihtiyaclarınızı en yaratıcı şekilde karşılamak için var.

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi; herhangi bir ürünün, projenin, kurum, şirket veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir. Bir projeyi anlatmanın en etkili yolu kreatif içeriklere sahip bir tanıtım filmine sahip olmaktan geçiyor.

Reklam Filmi

Markaların hedeflenen başarıya doğru reklam stratejileri ve kreatif video içeriklerle ulaşması hedef kitle üzerindeki etkiyi maksimum seviyeye taşırken, potansiyel müşteri kitlesinin de oluşmasına olumlu katkılar sunmaktadır.

Canlı Yayın ve Prodüksiyon

16 kameralı HD canlı yayın aracı desteğimizle ulusal ve uluslararası alandaki birçok platform ve organizasyonda işbirliği için hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Video Çözümleri

Kurum şirket ve firmaların kurumsal video çözümlerine kreatif içeriklerle çözüm ortağı olan Balat Medya, alanında uzman kreatif ekibiyle global trendlere uygun videolar tasarlıyor.

Animasyon

Günümüzün dijital dünyasında içerikler çok hızlı bir şekilde tüketiliyor. Markalar dijital platformlarda seslerini duyurabilmek için daha yaratıcı içerik formatlarına yöneliyor.

Web

Bilgi çağında ortaya çıkan teknolojilerin büyük bir çoğunluğun temel dayanağını oluşturan internet, artık hayatımızın her alanına dokunan evrensel bir kavram. Tam da bu nedenle kurumsal web siteleri, tıpkı bir showroom ya da bir mağaza gibi, modern pazarlama iletişiminin olmazsa olmazlarındandır.

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Şirketinizin kurumsal kimliğini müşterilerinize ve iş ortaklarınıza daha net yansıtmak ister misiniz? Kusursuz bir vitrin, sizi elbette daha iyi tanıtacak! Firmanızın kurumsal yüzünü aktaracak olan profesyonel fotoğraf çekimi ile markanızı pazarlayacak olan vitrinleri oluşturacaksınız. Kurumsal fotoğrafçılık; şirket vizyonunu ve misyonunu daha iyi aktaracak.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal mecralardaki varlığını oluşturmak için uygun stratejiler belirleyerek Sosyal Medya Yönetimini gerçekleştiriyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN