Hakkımızda

Balat Medya dijital tüm ihtiyaclarınızı en yaratıcı şekilde karşılamak için var.

Balat Medya ile Fark Yaratın!

Balat medya İstanbul ve Bursa merkezli bir çatı altında ajans, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmeti veren bir medya şirketidir. Medya sektöründe uzun yıllar boyunca ulusal kanallarda ve yapım şirketlerinde emek vermiş olan Balat Medya ekibi, başarılı TV programlarına, belgesellere ve prodüksiyonlara imza atmıştır. Balat Medya, ulusal medya sektöründeki tecrübesiyle her aşamada özgün ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Yaratıcı fikirlerimiz ve geniş bilgi birikimimizle, müşterilerimize en etkileyici ve hatasız prodüksiyonları sunmayı hedefliyoruz. Birçok farklı alanda iş tecrübesine sahip saha ekimiz ile birlikte her sene onlarca farklı projeyi hayata geçirdik ve üretmeye devam ediyoruz. Siz de etkileyici, hatasız ve özgün bir medya prodüksiyonu için Balat Medya ile iletişime geçin.

Balat Medya ekibi, ulusal medya sektöründeki tecrübesi ve yaratıcılığıyla projelerinizi bir üst seviyeye taşımaktan mutluluk duyacaktır.

15+

Yılı Aşkın
Süredir

Serhat Öngel
Kurucu

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi, bir ürün, hizmet ya da markanın amacını, farklılıklarını ve özelliklerini kısa ve öz şekilde anlatan bir video çeşididir.

Reklam Filmi

Reklam Filmi, bir ürün, hizmet ya da markanın tanıtımını yapmak, potansiyel müşterileri veya hedef kitlenizi etkilemek ve ilgisini çekmek için hazırlanan kısa bir video çeşididir.

Canlı Yayın ve Prodüksiyon

Canlı Yayın ve Prodüksiyon, gerçek zamanlı olarak yapılan yayınların planlama, hazırlık, çekim ve yayınlanma aşamalarını kapsayan bir prodüksiyon sürecidir.


Kurumsal Video Çözümleri

Kurumsal Video Çözümleri, bir şirketin veya kurumun, marka imajını ve mesajlarını doğru bir şekilde iletmek, müşterileri etkilemek, eğitim ve öğretim amaçlı içerikler sunmak için video üretimine dayalı hizmetlerdir.